Princessbet Havale İle Para Çekme

Sektördeki en güvenilir bahis markalarından olan Princessbet, üyelerine Havale yöntemi ile 7/24 para çekimi yapma şansı veriyor. Princessbet Havale ile para çekme işlemlerini mobil ya da masaüstü versiyonlardan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Sitenin finans ekibi gün boyu aktif olduğu için işlemler anlık olarak dikkate alınacaktır.

Princessbet Havale İle Nasıl Para Çekilir?

Havale ile para çekimi yapmak isteyen Princessbet üyeleri, farklı bankalar üzerinden hesap numaralarıyla işlem yapabilir. Princessbet Havale ile para çekme işlemleri için sizlere sunulacak olan çekim formunda; banka ismi, hesap numarası, IBAN numarası ve şube kodu bilgileri istenir. Bu bilgileri girdikten sonra çekmek istediğiniz tutarı da girerek işlemi sonlandırabilirsiniz.

Princessbet Havale Para Çekme Limitleri

Havale ile çekim yapmak isteyen Princessbet üyeleri, işlemler için geçerli olan alt ve üst limitlere dikkat etmelidir. Princessbet Havale ile para çekme işlemleri için geçerli olan alt limitler 100 TL olacaktır. Siteden tek seferde çekebileceğiniz en yüksek tutar ise 10 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu şekilde siteden günlük olarak üç kez para çekimi yapabilirsiniz. Princessbet sitesi her üyesine günlük olarak 30 bin TL’ye kadar ödeme yapabiliyor.

Princessbet Havale Para Çekme Hızı

Bütün finansal işlemlerde maksimum hız temin eden Princessbet sitesi, yüksek oranda memnuniyet yaratmayı başarıyor. Princessbet Havale ile para çekme işlemlerinde paranız ortalama olarak 15 dakika gibi kısa bir sürede hesaba yatıyor. Çekim formlarını doldurup onay butonuna bastığınız anda işlemler finans ekibi tarafından onaylanır. Sonrasında ilgili banka onayının ardından 15 dakikada hesaba geçer.

Princessbet Havale İle Para Çekmek Güvenli mi?

Tüm hizmetlerini Curacao üzerinden aldığı yasal yetki ile yürüten Princessbet sitesi, güvenilir bir çekim fırsatı veriyor. Tüm banka bilgilerinizi siteye güvenle verebilir ve çekim işlemlerini yapabilirsiniz. Kullanılan SSL protokolleri, bütün banka ve hesap bilgilerini saklı tutacaktır. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişilerin eline geçmez. Bu bakımdan Princessbet Havale ile para çekme işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca işlem sırasında sizlerden evrak da talep edilmeyecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir